The Auriga Hotel Milan

Arabacı Hotel Milan hoşgeldiniz

4 yıldız Hotel Auriga Milan, aile dostu lüks bu hareketli şehrin tarihi merkezinde konaklama ve en güzel mücevher, unutulmaz Gotik Duomo di Milano Katedrali hoşgeldiniz...

Otel Milan

Hotel Auriga Milan kentin daha mütevazı boyutta 4 yıldızlı otellerinden biridir ve biz, her misafirlerimizin birine verebilecek bireysel ilgi gurur duyuyoruz burada iş, turizm, alışveriş ya da tarihe olsun.

Odalarımız geniş ve zarif bir şekilde döşenmiş ve oda servisi gece yarısına kadar çalışır bulunmaktadır. Resepsiyon Eklenen konfor ve güvenlik için 24/7 katıldı tabii ki. Bizim otel concierge hizmeti sizin adınıza rezervasyon ve rezervasyonları yapma uzanan - ve bu çok turları ve restoranlar için ama bizim iş istemciler için değil, sadece var - ve İngilizce, Fransızca, Almanca ve İspanyolca tüm akıcı konuşulmaktadır.

Bu anlamda uluslararası kent seyretmek için bir manzara ve değişmez futbol fanatikleri gelen komplo teorisyenleri için herkes için bir şey vardır. Bizim kapıcı başvurun veya online rezervasyonu yaparken bizim için bir not bırakın ve San Siro Stadyumu, Da Vinci'nin Son Akşam Yemeği ve havaalanı transferleri ve turlar ve geziler organize etmek size geri alırsınız çok daha fazlası!

Hotel Auriga Milan - Rooms

Serbest WIFI İnternet Bağlantıları

Ücretsiz Kahvaltı Ücretsiz

Merkezi konum

En iyi fiyatlar

Mevcut 24/7 çoklu dil resepsiyonist hoparlörler

150

Centrale Tren İstasyonu'na Metre

2800

Duomo Metre

2400

La Scala Tiyatrosu'na Metre

Otel hizmetleri

Stil, sanayi, moda, ticaret, futbol, sanat, tarih ve din kültürlü bir pota, bu top dünya hedef 4 yıldızlı Hotel Auriga burada bir hafta sonu ya da aile ve arkadaşlar olsun-birlikte mükemmel bir seçenektir ve bizim amaç, geri gelmek için planları ile Milan ayrılmak böylece kalmak, rahat sorunsuz ve hatta küçük bir serinletici yapmaktır.

Oda imkanları

  • Ücretsiz 8 Yıl Olds & Under Stay
  • Kablosuz Internet (Ücretsiz)
  • Mermer En Suites
  • Uluslararası Uydu
  • Dilde Concierge
  • 24 Saat Çalışanlar
  • Ücretsiz İtalyan Büfe Kahvaltı

Fotoğraf Galerisi

Otel Arabacı Milan tüm İtalyan tasarım geçmiş ve bugün hakkında harika örneğidir - aslında, bu hurda - Milanese tasarım geçmiş ve şimdiki ! Büyütmek için aşağıdaki dijital görüntülerin herhangi birine tıklayın.